Samsung, yeni powerbank cihazlarını daha fazla bölgeye gönderiyor

Samsung, bu yıl mart ayında 10.000mAh ve 20.000mAh kapasiteli iki yeni güç kaynağı cihazını piyasaya sürdü. Bu ürünler, geçtiğimiz ay Çin pazarında tüketicilerle buluştu ve şimdi de Hindistan pazarına giriş yaptı. İki model arasında bazı önemli farklar bulunuyor, her ikisi de dikkat çekici özelliklere sahip.

Samsung‘un 10.000mAh kapasiteli modeli, daha ince ve hafif bir tasarıma sahipken, 20.000 mAh. kapasiteli model biraz daha hacimli. Her iki güç bankası da, şarj durumunu gösteren dört LED ışığı ve bir düğmeye sahip. 10.000mAh modelinde iki adet Type-C portu bulunuyor ve Qi sertifikalı bu cihaz, üç cihazı aynı anda şarj edebilme özelliğine sahip. Kablolu ve kablosuz pad üzerinden tüm cihazlara 7,5W güç sağlanabilirken, tek bir cihaz maksimum 25W hızında şarj edilebiliyor.

Samsung, yeni powerbank cihazlarını daha fazla bölgeye gönderiyor

Diğer yandan, 20.000 mAh. modelinde üç port bulunmakta ve bu portlar aracılığıyla tüm cihazlara eş zamanlı olarak 15W güç sağlanabiliyor. Şarj hızı ise maksimum 45W’a çıkabiliyor. Bu modelde kablosuz şarj özelliği bulunmuyor. Her iki güç bankası da akıllı telefonlar, akıllı saatler, TWS kulaklıklar, tabletler ve hatta dizüstü bilgisayarlar gibi birçok cihazı şarj edebilme kapasitesine sahip. Ayrıca, USB PD 3.0 ve PPS şarj protokollerini de destekliyorlar.

Samsung‘un 10.000mAh ve 20.000 mAh. kapasiteli güç bankaları sırasıyla 3.499 Rs ve 4.299 Rs fiyat etiketleriyle satışa sunuldu. Bej renginde olan bu ürünler, Samsung’un resmi internet sitesi, Amazon, Reliance Digital ve çeşitli perakende mağazaları aracılığıyla temin edilebilir. Bu yeni ürünler, yüksek kapasiteleri ve gelişmiş şarj özellikleri ile dikkat çekiyor ve teknoloji severler için ideal aksesuarlar arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x