Galatasaray’dan hakem toplantısı açıklaması: ‘Ali Koç’ta varsa bizimle de paylaşsın’

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu, Galatasaray-Antalyaspor maçındaki penaltı pozisyonuyla ilgili Merkez Hakem Kurulu’ndaki toplantıya ait olduğu iddia edilen görüntülere dair açıklama yaptı.

Kulübün sosyal medya hesabından, “Fenerbahçe’nin, TFF’de nasıl bir yapılanması var?” başlığıyla paylaşılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Öncelikle bu konuyla ilgili kulübümüz daha detaylı bir açıklama yapacaktır. Amerika merkezli isimsiz bir hesaptan, konuşmaların önü ve arkası kesilerek bazı görüntülerin yayınlanması çok manidar.

Bu görüntüler o merciye nasıl ulaştı, nasıl kaydedildi? Onu merak ediyoruz. 13 Mart’ta Ali Koç’un bahsettiği görüntüler kendisine nasıl ulaştı? Fenerbahçe’nin, TFF’de nasıl bir yapılanması var? Bunlar aklımızdaki soru işaretleri.

Aynı hafta Fenerbahçe-Kasımpaşa maçındaki penaltı pozisyonuyla ilgili Hugh Dallas’ın yorumları, Ali Koç’ta varsa ve bizimle paylaşırsa seviniriz. Çünkü bizim maçla ilgili kısmı cımbızla çıkarıyorlar ama kendi maçlarında çok şaibeli pozisyonlar var onlarla ilgili konuşmalar maalesef meydana çıkmıyor. Bunlarla ilgili merakımız var. En kısa sürede ortaya çıkacağını tahmin ediyorum.”

(SPOR SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x