Dipleri Bilen Analistten Bitcoin ve O Altcoin İçin Uyarı Geldi!

Popüler Bitcoin ve altcoin analisti il Capo of Crypto, piyasadaki son gelişmelere dair yorumlarda bulundu. Daha önce altcoinlerin mevcut seviyelerinden %20 ila %30 düşüş yaşayabileceklerini söyleyen Capo, yeni açıklamasında düşüşün bir kısmının tamamlandığını, ancak altcoin piyasasının %10 ila %20 arasında bir düşüş daha yaşayabileceğini söyledi.

Il Capo, Bitcoin ve altcoinler için uyardı

Kripto para piyasası son zamanlarda sert bir düşüş yaşıyor. Bitcoin (BTC) ve diğer altcoinler, ulaştıkları zirvelerden önemli ölçüde düştü. Bu düşüş, yatırımcılar arasında endişelere yol açıyor. Popüler kripto para analisti il Capo of Crypto, piyasadaki son gelişmelere dair yorumlarda bulundu. Daha önce altcoinlerin mevcut seviyelerinden %20 ila %30 düşüş yaşayabileceklerini söyleyen Capo, yeni açıklamasında düşüşün bir kısmının tamamlandığını, ancak altcoin piyasasının %10 ila %20 arasında bir düşüş daha yaşayabileceğini söyledi.

Capo, Avalanche (AVAX) özelinde de yorumlarda bulundu. AVAX’ın 50 ila 55 dolar arasındaki ana direncinden bir ret aldığını ve düşüşe geçtiğini söyleyen analist, AVAX fiyatının 24 dolar seviyesine inebileceğini iddia ediyor. Bitcoin’e ilişkin de değerlendirmelerde bulunan Capo, BTC fiyatının düşüşün ardından hala bir destek seviyesine ulaşmadığını ve long pozisyonların düşüş hareketine yakıt olduğunu söyledi.

Bitcoin için “kapitülasyon” tehlikesi

Analist, kripto para piyasasında büyük bir kapitülasyonun yakın olduğunu ve Bitcoin fiyatının 60.000 doların altına inmesi gerektiğini düşünüyor. Capo’nun yorumları, yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. Analistin öngörüleri, piyasadaki gidişat hakkında fikir vermesi açısından önemli. Kripto para piyasası, sürekli olarak değişen ve gelişen bir piyasa.

Capo’nun önceki yorumları

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi il Capo, 2021’de Bitcoin için yükseliş öngördü. Ancak, 2022’nin kripto para piyasası için bir “ayı yılı” olacağını ve Bitcoin fiyatının düşebileceğini de öngördü. Nitekim, Bitcoin fiyatı 2022’de düştü ve altcoinler de önemli ölçüde geriledi. il Capo, piyasanın tekrar yükselişe geçeceğinden çok, düşüşe yönelik tahminleriyle gündeme gelmeye başladı.

Ancak, yatırımcıların il Capo’nun tahminlerini körü körüne takip etmemesi önemlidir. Yatırımcılar, il Capo’nun tahminlerini kendi araştırmalarıyla birlikte değerlendirmeli ve yatırım kararlarını buna göre vermelidir. Yatırımcıların, il Capo’nun tahminlerini bir kaynak olarak kullanabileceklerini, ancak yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını da yapmaları gerektiğini unutmamaları önemlidir.

Yatırımcılara uyarı notu

 Yatırımcıların bu piyasada yatırım yapmadan önce detaylı araştırma yapmaları ve riskleri göz önünde bulundurmaları önemli. Kripto para piyasası son zamanlarda düşüşte olsa da, analistler uzun vadede yükseliş trendinin devam edeceğine inanıyor. Yatırımcıların bu piyasada yatırım yapmadan önce detaylı araştırma yapmaları ve riskleri göz önünde bulundurmaları önemli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x